Przesyłki drobnicowe

Spedycja drobnicowa to doskonałe rozwiązania dla firm, które dążą do minimalizowania zapasów magazynowych. Dajemy możliwość ciągłego monitorowania nadanej przesyłki drobnicowej krajowej oraz opcję dostawy “door-to-door”. Klienci decydujący się na ten rodzaj dostaw nie muszą martwić się o uprzednie dostarczenie towaru do przewoźnika, bowiem to pracownik firmy kurierskiej zobowiązany jest do jego odebrania od nadawcy do szybkiego dostarczenia do odbiorcy.

Image
Image

Czym jest transport drobnicowy?

Czym się charakteryzuje?

Dlaczego jest to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań?

W branży transportowej znany również pod nazwą z języka angielskiego LTL („Less than Truck Load”).

Jest to ładunek małych gabarytów, w postaci niewielkich pakunków, który zajmuje najczęściej niedużą część powierzchni ładownej naczepy.

Ładunki takie cechują się przede wszystkim niewielką masą jednostkową, jak i różnorodnością kształtów oraz opakowań. Z racji tego, że masa i kubatura takiego ładunku jest niewielka w stosunku do przestrzeni ładunkowej całej naczepy, aby zminimalizować koszty transportu przeważnie łączone są w zbiorczy ładunek.

Image
Image

Gwarancja jakości

Wybierając transport ładunków drobnicowych w firmie o tak ugruntowanej pozycji na rynku transportowym, jak SPEDAX sp. z o.o. otrzymujesz gwarancję jakości wykonywanych zleceń.